Yeşil vadi Halı Ve Koltuk Yıkama

Yeşil vadi Halı Ve Koltuk Yıkama  olarak web sitemiz :  https://yesilvadihaliyikama.com.tr/tr-TR/  ziyaret edebilirsiniz.

 

Halı yıkama, halıların temizlenmesi ve bakımının yapılması işlemidir. Halılar, zamanla toz, kir, leke ve mikropların birikmesiyle kirlenebilir ve düzenli olarak temizlenmeleri gerekebilir. Halı yıkama işlemi, halının türüne, boyutuna ve kirlilik derecesine göre değişiklik gösterebilir, ancak genel olarak şu adımları içerir:

  1. Hazırlık: Halı yıkama öncesinde halı üzerindeki büyük partiküllerin ve tozun elektrikli süpürge veya başka bir temizleme aracıyla temizlenmesi gerekir.

  2. Leke Çıkarma: Halı üzerindeki lekelerin belirlenmesi ve önceden leke çıkarıcılar veya deterjanlarla ön temizleme yapılması gerekebilir.

  3. Yıkama: Halı yıkama makinesi veya profesyonel halı yıkama hizmetleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak halı yıkanır. Halının türüne ve kirlilik derecesine göre uygun temizlik yöntemi seçilir.

  4. Durulama: Temizlik maddelerinin kalıntılarını ve kirleri iyice çıkarmak için halı durulanır. Bu işlem, halının temiz ve taze kalmasını sağlar.

  5. Kurutma: Halı, genellikle özel kurutma odalarında veya doğal olarak havalandırılarak kurutulur. Tamamen kuruyana kadar halının ıslak olması önemlidir, aksi takdirde küflenme ve kötü koku oluşabilir.

  6. Son İşlemler: Kuruduktan sonra, halı üzerindeki tüyleri düzeltmek ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek için halı tımarı yapılabilir. Ayrıca, leke önleyici veya koruyucu bir madde uygulanabilir.

Halı yıkama işlemi, halının türüne ve kirlilik derecesine bağlı olarak değişebilir ve profesyonel halı yıkama hizmetleri, uygun ekipman ve deneyime sahip oldukları için genellikle daha etkili sonuçlar sağlar.

 

 

Sarıyer Halı Koltuk Yıkama

Sarıyer Koltuk Yıkama

Sarıyer Battaniye Yıkama

Sarıyer Yorgan Yıkama

Sarıyer Stor Perde Yıkama

Sarıyer Baza Başlık Yıkama

tanitim resim

TÜM HİZMETLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: EREN İÇBUDAK

Telefon

: +90 (212) 289-0022

Fax

: +90 (212) 289-0022

Cep Telefonu

: +90 (539) 510-6180

Cep Telefonu 2

: +90 (539) 510-6180

Adres

: Ayazağa mahallesi Dere Boyu Caddesi No:104/A İSTANBUL-SARIYER

E-Mail

: https://yesilvadihaliyikama.com.tr/tr-TR/

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top